Karel AdamZnamení: Ryby
Datum narození: 20. 4. 1991
Věk: 19
Jméno herce: Ondřej Holeček

Karel Adam je hráč veterán, který kdysi dávno měl vše, co úspěšný Magicář může mít – parádní tým, skvělý karetní klub, um v kartách a reputaci dobrého hráče. S členy svého týmu se seznámil, jak šel život – s Tomášem, Joem a Martinem na základní škole, s Maxem, když byl na střední. Členi této party pro něj nebyli jen sparring partnery, ale především dobrými přáteli. A tak ve Fireballu spolu s nimi realizoval svoji karetní kariéru.

Bohužel pro Karla, parta se před několika lety rozpadla, stejně jako byl zavřený Fireball – a dnes
nezbylo hráči veteránovi, než vzpomínat. Karel Adam je milý a hlubokomyslný hráč, který si zamiloval týmovou akci a to mu dnes chybí – nehraje sám, jelikož by z toho nic neměl. Jeho poslední karetní vzpomínky jsou z dob Fireballu. Zkouší štěstí s balíčkem Jacerator.

Ondřej Holeček se narodil v Praze. Jeho soukromá invaze do světa filmu začala ale už dlouho před Maxovou Hrou. Natočil několik krátkých filmů pod hlavičkou studia Ohmfilm, např. Probuzení nebo Desetdvacet, které později byli představeny v rámci Filmového festivalu Frame, ale také při autorských projekcích sdružení Underfilm.
Maxova hra je pro něj první herecká zkušenost na prostoru celovečerního filmu.