Max MillerZnamení: Štír
Datum narození: 27. 10. 1989
Věk: 20
Jméno herce: Mikoláš Adlof

Max Miller – momentálně zastávající místo druhého nejlepšího hráče v republice, naposled poražen stávajícím mistrem v zápase o titul, měl vlastně vždycky ke kartám dost blízko. Jakmile se seznámil s Tomášem na střední škole a přilnul ke kartám Magic, které znal už z dřívějška, nastal zlom v jeho kariéře. Max je inteligentní a prudký jedinec, poháněný vnitřní touhou vyniknout. Jeho přirozená povaha za sebou pálit mosty a analyzovat situaci, hledat sobecky to nejlepší řešení pro sebe mu doslova přišila karetní kariéru.

Max, když se rozpadla parta, nikdy nepřestal hrát, ba naopak, po nucené „pauze“ se do karet dal znovu; poté, co poznal známé prostředí v herně Černá díra na Smíchově a pomalu přešel do Černé pevnosti na Florenci, místa, kde se setkávají ti nejlepší hráči z celého města, stal se hvězdou Českého Magicu. Momentálně hraje Monoblack Aggro.

Chladnost jeho myšlenek, cynismus jeho pohledu, dokresluje víc než dokonale uhrančivost Mikoláše.

Mikoláš Adlof je z Prahy, pravě studuje Studium humanitní vzdělanosti a teritoriální studia a Karlově univerzitě. Toto je jeho první herecká zkušenost, dříve vždy pracoval pouze v zákulisí.